• leros island
  • leros greece
  • leros

LEROS YUNANISTAN

lerosLeros güney Ege Denizi'nde bir Yunan adasıdır. Bu 171 deniz yalan Pire mil. Adanınbir sahil şeridine sahiptir. belediye Pharmakonisi, Levitha ve kalabalık deniz adalar içerir , Marathi, Archangelos, Pianousa, Agia Kyriaki. Onun heybetli tanınıyor Knights Saint John of ortaçağ kalesi muhtemelen üzerine kurulmuş bir Bizans kale. Yakın adalar Patmos, Lipsi, Kalymnos ve küçük adadır Agia Kyriaki ve Farmakos.

Sonuç olan bir adadır şimdiye kadar en kötü aşırı kaçtı uluslararası turizm sırasında yeterli tatil konaklama ve sunan tesisleri olanlar ile çılgınca parti oyun shun karşılamak için iyi bilinen adalar. Burada balıkçıları izleyebilir kendi ağları yayıldı iskele, bir çok yerel festivaller katılmak ve keşfetmek eski Adanın zengin tarihini içine bir bakış vermek siteleri. Leros güzel, yeşil ada bir bilmecenin ve parçasıyla şeklinde bir Dört büyük göl gibi koyları ile 77 kilometrelik kıyı şeridi girintilenmiş.
Onun nispeten düşük dağları ve ovaları denize (ulaşan düz Adanın eski bir Yunanca kelime pürüzsüz ve düz anlamına gelen) kendi adlarını alır. Ovalar çam, okaliptüs, meşe ve zeytin ağaçları ancak Biberli vardır çok az yelken ve balıkçılık gibi tarım arazisi ekili's ana olmuştur Geçmişte ada meslekler.

panteliPanteli geleneksel balıkçı köyü. Eşsiz atmosfer yapılmış o turist ile yerel halk için en "in" bir yer de. Küçük tavernalar ve kafeler deniz yanında, lüks yatlar, balıkçılar ile birlikte balıkçı tekneleri
kendi ağları örme. Bir kez Panteli bulunmaktadır Evden gibi düştü, yerli oraya uyum içinde yaz turizm herhangi bir sevgi olmadan hayatlarını devam kalabalıklar, her zaman bir Kalimera (günaydın) veya Gia sou alacak (cehennem) hayır Daha önce onları karşılamak durumunda olsun, siz de bir bardak için davet edilebilir ouzo veya retsina yerel kafe ya da meyhane uğruna sadece iyi bir arkadaşlık. Bu misafirperver zihniyet bütün Yunanistan ve meydana Ben de Yunan adaları ve şu ana kadar biri ana faktörlerden biridir ilgili bu Yunanistan dışında Sunshine ve mükemmel bir turizm çekiyor Akdeniz iklimi

>

Vangelis Studios stüdyo daireler sunan küçük bir aile şirketi. Her dairede, geniş bir oda, bir mutfak, buzdolabı klima içerir. Türk kanalları, lavabo, duş ve tuvalet ile TV. Tüm dairelerde windmills.The daireler Panteli Leros en manzaralı yerinde bulunan kale ve deniz ve manzaranın tadını çıkarabilirsiniz kendi balkonları var. Panteli geleneksel karakteri ve atmosferi achievements.Leros sakin bir tatil isteyenler için tavsiye edilen Yunan adaları ve özellikle Panteli diğer yoğun turistik aksine aile tatilleri için ideal bir konuma korumuştur küçük bir balıkçı köyüdür. Eğer genç çocuklarınız varsa Panteli kafe ve tavernalar içkinizi tadını çıkarırken plajda oynamak ve yüzmek için ideal bir yerdir. Vangelis stüdyoları plaja mesafesi sadece 100 metredir Biz Panteli plaja giden yol
.Online rezervasyon

ESPERIDES KRITHONI

leros restaurantIle harika bir bahçe ile çevrili , pergola , Sardunyalar ve palmiye ağaçları , Krithoni yılında Restoran Esperides, gerçekten farklı bir tat sunuyor.
Restoran Esperides büyüleyici ve sakin bir çevrede İçeride Fransız ve Yunan mutfağı sunar , leziz mezeler ve özenle seçilen şarapları keyfine varacaksınız.
Restoran Esperides bulunan Krithoni neredeyse otelin Crithonis Paradise.
Telefon 2247022200

leros psaropoula Nerede Panteli içinde Yenir?
Panteli Körfezi'nde de Türkiye ve diğer ülkelerden çok yat aproaching Bir önerilen restoran Psaropoula Apostolis, Psaropoula biridir restoran küçük ve geleneksel balıkçılar bulunan `köy s dalgalar ile yan Panteli tarafı. verebiliriz Sahilde tabloları olması leziz bir kahvaltı öğle veya akşam yemeği için müşterilerimize fırsat Bizim özel deniz ürünleri ve balıklar, mükemmel bir görünümü ile Bizim marina Panteli koyun panoramada balıkçı tekneleri ve sahil Agia Kyriaki ve Pigianousa küçük adaları ile Kalymnos. Apostolis konuğunun ücretsiz tuzlu macerel ve ouzo sunuyor.

Panteli leros

Panteli

Panteli

agia marina Leros

Agia Marina

Agia Marina

alinda

Alinda

Alinda

leros drosia

leros hotel

vromolithos beach

Vromolithos plaj

En güzel plajlarından biri Leros

Leros dolunay

Leros dolunay

Panteli gelen dolunay

ankraj Panteli Vromolithos

Panteli Vromolithos